Piłkarze najlepsi w regionie

Aktualności Comments Off 87

W hali sportowo-widowiskowej w Bochni odbyły się Regionalne Halowe Mistrzostwa OHP w Piłce Nożnej. Nasza reprezentacja udała się na zawody zdeterminowana i maksymalnie skoncentrowana. Zawodnicy podeszli do turnieju bardzo poważnie i już w pierwszym meczu zmierzyli się oni z bardzo mocna drużyną OHP w Dąbrowie Tarnowskiej. Obie drużyny skupiły się szczególnie na defensywie, jednak ktoś musiał podejmować próby ataków. Częściej robiła to drużyna CKiW OHP Tarnów co zaowocowało bramką. Końcówka zrobiła się bardzo nerwowa, jednak dojrzałość boiskowa naszych zawodników przyniosła efekty w postaci 3 punktów.

Kolejne mecze turnieju ułożyły się tak, że w drugim występie naszej drużyny przyszło im walczyć o zwycięstwo w całym turnieju i awans do rozgrywek wojewódzkich. Mecz z drużyną z Proszowic układał się podobnie jak z Dąbrową Tarnowską. CKiW OHP Tarnów przeważało, miało sytuacje, ale tylko jedna z nich przyniosła sukces w postaci bramki i kolejnych trzech punktów dających nam awans na turniej w Gorlicach.

Ostatni mecz z gospodarzami turnieju był już tylko formalnością i tutaj nasi chłopcy pokusili się o zdobycie czterech bramek nie tracąc ani jednej.

Pierwsze miejsce w całym turnieju, komplet punktów, 6 zdobytych bramek i żadnej straconej, to na pewno duża zasługa pewnego już ogrania w bardzo trudnej Tarnowskiej Lidze Futsalu, gdzie przeciwnicy są bardzo wymagający, a gra przeciwko nim buduje charaktery boiskowe naszych uczestników.

CKIW OHP w Tarnowie wystąpiło w składzie : Marek Plebanek, Grzegorz Kawa, Filip Chrabąszcz, Jakub Bąchorek, Mikołaj Kasprzycki, Łukasz Drąg i Patryk Mączko.

[espro-slider id=4394]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij