Futsalowcy zakończyli rozgrywki

Aktualności Comments Off 55

Futsalowa drużyna CKiW OHP zakończyła swoje występy na najniższym poziomie rozgrywkowym Tarnowskiej Ligi Futsalu. W rozegranych 16 meczach nasi zawodnicy zdobyli 52 bramki. To bardzo dobry wynik jak na całkowitych debiutantów. Dla większości naszych zawodników zetknięcie się z futsalem było wielką przygodą. Ta szybka i wymagająca gra na pewno wiele ich nauczyła. Innowacyjny cel naszego projektu został zrealizowani. Uczestnicy CKiW OHP mieli okazję rywalizować z doświadczonymi zawodnikami grającymi na co dzień w różnych klasach rozgrywkowych i w tej rywalizacji niejednokrotnie zaskakiwali przeciwników. Na pewno brakło ogrania i piłkarskiego doświadczenia, jednak często sami organizatorzy chwalili umiejętności naszych zawodników i ich zaangażowanie w grę. Na wyróżnienie zasługuje również postawa fair play jaką zaprezentowali nasi uczestnicy. Ostatecznie w rozgrywkach zajęliśmy ósme miejsce w każdym z meczów godnie reprezentując nasze CKiW. W rozgrywkach wzięło udział ogólnie 14 naszych uczestników oraz pracowników Centrum w tym pomysłodawca projektu, opiekun drużyny, a na co dzień Pedagog CKiW OHP w Tarnowie Piotr Kolbusz, który także wystąpił jako zawodnik z drużyną na parkiecie. Zapewne występy drużyny w Tarnowskiej Lidze Futsalu i zdobyte tam piłkarskie doświadczenie przełożą się na najbliższy występ drużyny w Wojewódzkich Mistrzostwach OHP jakie odbędą się 21 marca w Gorlicach.[espro-slider id=4543]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij