BABECZKI DLA BABECZEK

Aktualności Comments Off 61

Niemal każdy kojarzy datę 8 marca z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Wielu panów i chłopców stara się, aby był to wyjątkowy dzień dla wszystkich bliskich im dziewcząt i kobiet. Z tej okazji również chłopcy z Rady Młodzieży CKiW OHP w Tarnowie przygotowali słodką niespodziankę dla wszystkich pań pracujących i uczących się w Centrum. Każda z pań w dowód sympatii otrzymała przepyszną babeczkę.

8 marca to doskonała okazja, żeby przypomnieć, że rok 2018 został ogłoszony Rokiem Praw Kobiet. Ma to związek z przypadającą w tym roku 100. rocznicą przyznania Polkom praw wyborczych. Polska była jednym z pierwszych krajów na świecie, gdzie zapadła taka decyzja.

Do każdej babeczki została przypięta karteczka z taką właśnie informacją.

 Wszystkim kobietom z okazji ich święta życzymy jeszcze raz spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i aby Dzień Kobiet trwał dla was przez cały rok.

[espro-slider id=4606]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij