Celne strzelanie w Myślenicach

Aktualności Comments Off 73

Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Strzelectwie Sportowym odbyły się 14 marca 2018 r. w Myślenicach. Organizatorami zawodów była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP oraz Hufiec Pracy  6-10 z Myślenic.

            Jak w ubiegłych latach do udziału w zawodach zaproszono trzyosobowe reprezentacje jednostek organizacyjnych Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP oraz trzyosobowe reprezentacje Centrów Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie oraz Szczawnicy-Jabłonce. Do strzeleckich zmagań przystąpiło łącznie 19 drużyn. Zawodnicy oddawali
13 strzałów, z których do punktacji zaliczano 10 najlepszych.

W rozstrzygnięciu zawodów w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zdobył Kamil Kolarski z CKiW Tarnów; II miejsce zajął Piotr Drożdżak – uczestnik 6-32 HP Limanowa; a na III miejscu uplasował się Jarosław Pres – uczestnik 6—33 ŚHP Nowy Sącz; IV miejsce zdobył Jarosław Czaja z CKiW w Tarnowie; V- Kacper Bielak z 6-33 ŚHP w Nowym Sączu; a VI – Daniel Słowik z 6-34 HP w Starym Sączu.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja CKiW w Tarnowie, która otrzymała Puchar Wojewódzkiego Komendanta OHP i złote medale; II miejsce, srebrne medale oraz Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego przypadł reprezentacji z 6-32 Hufca Pracy w Limanowej; natomiast miejsce III, brązowe medale i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice otrzymała reprezentacja 6-33 ŚHP w Nowym Sączu.

Wręczenia pucharów, medali, dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał Komendant MWK OHP Pan Krzysztof Świerczek, jednocześnie gratulując wyników
i dziękując za sportową rywalizację.

[espro-slider id=4698]

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij