XIII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Młodzieży OHP w toku

Aktualności Comments Off 81

Pierwszy dzień XIII Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Młodzieży OHP odbywającego się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie za nami. Oprócz najważniejszych prezentacji konkursowych uczestnicy, którzy przybyli do Tarnowa z całej Polski brali udział w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Wśród nich znalazły się takie jak wyścigi gokartów, pokaz i warsztaty sztuczek piłkarskich, turniej tenisa stołowego i bilarda oraz zajęcia na strzelnicy sportowej. Dzisiaj przed młodymi informatykami kolejny dzień zmagań konkursowych, a ci co są już po swoich prezentacjach mają zapewnione kolejne atrakcje w tym m.in. wyjazd do Zalipia, malowanej wsi w okolicach Tarnowa czy też pokazy Tarnowskiego Bractwa Rycerskiego.

Prace konkursowe prezentowane przez uczestników stoją na wysokim poziomie co zapewnia dużo pracy konkursowemu jury.

Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w sobotę 17 marca 2018 r. o godz. 9.00 w którym wezmą udział m.in. Zastępca Komendanta Głównego OHP Pani Renata Wicha i zaproszeni goście.

[espro-slider id=4702]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij