Piłkarze na podium w halowej piłce nożnej

Aktualności Comments Off 80

28 marca 2018 r w Gorlicach odbył się Finał XXII Wojewódzkich Halowych Mistrzostw OHP w piłce nożnej chłopców o Puchar Burmistrza Gorlic. Nasza drużyna zawody te zaliczyć może do bardzo udanych. Najpierw rozegraliśmy cztery mecze w grupie, które wygraliśmy nie tracąc bramki. W półfinale trafiliśmy na drużynę gospodarzy. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, jednak to gorliczanie zdobyli bramkę w końcówce spotkania. Na około 20 sekund przed zakończeniem spotkania nasz bramkarz włączył się do akcji ofensywnej chcąc wyrównać wynik spotkania, jednak po przejęciu piłki zawodnicy z Gorlic po raz drugi trafili do pustej bramki wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego. W meczu o trzecie miejsce CKiW OHP Tarnów zmierzyło się z 6-36 HP Skomielna Biała wygrywając 1 : 0. Tym samym nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w województwie, a nasz bramkarz Marek Plebanek wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju. Mistrzami województwa zostali zawodnicy z Gorlic gdzie w finale po rzutach karnych pokonali drużynę z Nowego Sącza.

CKiW OHP w Tarnowie wystąpiło w składzie : Grzegorz Kawa, Dominik Gubernat, Filip Chrabąszcz, Jakub Tekliński, Mikołaj Kasprzycki, Jakub Bąchorek, Dominik Rzepka i Marek Plebanek.

[espro-slider id=4857]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij