XV Targi Edukacyjne w CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 280

W dniach 11-12 kwietnia 2018r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie  będą odbywać się XV Miejskie Targi Edukacyjne.

Prezentacja oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych i instytucji wspomagających edukację to główne założenia XV Miejskich Targów. Giełda wiedzy o szkołach średnich odbędzie się 11 i 12 kwietnia w godzinach 10.00 – 15.00 (środa) i 10.00 – 14.00 (czwartek) w siedzibie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27.

Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami będą mogli zapoznać się z propozycjami kierunków kształcenia szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa. W programie targów znajdują się również indywidualne porady i konsultacje udzielane przez doradców zawodowych.

Głównym organizatorem XV Miejskich Targów Edukacyjnych jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnowie przy współpracy z Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy oraz Urzędem Miasta Tarnowa.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij