Zakończyły się XV Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie

Aktualności, Bez kategorii Comments Off 83

W Centrum Kształcenia wychowania OHP w Tarnowie zakończyły się XV Miejskie Targi Edukacyjne

Prezentacja oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych i instytucji wspomagających edukację to główne założenia XV Miejskich Targów. Giełda wiedzy o szkołach średnich odbywała się 11 i 12 kwietnia w godzinach 10.00 – 15.00 (środa) i 9.00 – 14.00 (czwartek) w siedzibie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27.

Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami zapoznali się z propozycjami kierunków kształcenia szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa. W programie targów znajdują się również indywidualne porady i konsultacje udzielane przez doradców zawodowych. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, przygotowało wiele atrakcji dla odwiedzających. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia strzelectwa sportowego prowadzone przez wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora – Artura Obuszko. Prawdziwą furorę zrobiła nasza maskotka – „Ohapuś”.

Organizatorem targów jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

[espro-slider id=5004]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij