Uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Sprawny w Zawodzie” !

Aktualności Comments Off 91

W dniu 14.04.2018 r.  w Krakowie odbył się Wojewódzki Konkurs “Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy – mechanik pojazdów samochodowych”. W konkursie brało udział 10 reprezentacji OHP województwa małopolskiego, w tym reprezentacja CKiW OHP Tarnów w składzie Kamil Kwiek oraz Patryk Gacek. Konkurs składał się z dwóch części – część teoretyczna i część praktyczna. Część teoretyczna składała się z 40 pytań, natomiast część praktyczna polegała na wykonaniu prac związanych z mechaniką pojazdową. Po kilkugodzinnych zmaganiach uczestniczącej w konkursie młodzieży, komisja wyłoniła trzy najlepsze drużyny. Drużyną zwycięską okazała się reprezentacja CKiW OHP w Tarnowie i tym samym zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego.

Dla naszej młodzieży udział w konkursie był możliwością wykazania się z zakresu wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, a także sprawdzenia poziomu przygotowania do egzaminów kwalifikacyjnych.

Również 13 kwietnia 2018 r.  w Krakowie odbył się Wojewódzki Konkurs “Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy – w zawodzie fryzjer”. CKiW OHP w Tarnowie reprezentowała Patrycja Kiełbania, która otrzymała nagrodę publiczności.

Laureatom serdecznie gratulujemy !

[espro-slider id=5034]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij