Mamy podium !

Aktualności Comments Off 148

W dniach 24-26 kwietnia w Zielonej Górze najlepsi młodzi twórcy filmowi z całej Polski spotkali się w finale VII Ogólnopolskiego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP oraz w ogólnopolskim konkursie dotyczącym wiedzy o działalności i historii Ochotniczych Hufców Pracy.

Centrum Kształcenia i  Wychowania OHP w Tarnowie w kategorii filmów krótkometrażowych zajęło III miejsce. Gratulacje i wyrazy uznania dla całej ekipy, która pracowała przy filmie: Jan Skawski, Gabriela Laskowska, Karol Pabis, Kamil Piwowarczyk, Kinga Świątek, Adam Fecko, Marcin Onyszczuk, Sylwia Florek, Gabriela Kiełbania, Angelika Błyskal, Marta Sępek, Kamil Kolarski i Wojciech Kamiński. A nad całością przedsięwzięcia czuwał pedagog Piotr Kolbusz.

Uczestnicy konkursu wzięli udział m.in. w teoretycznych i praktycznych warsztatach filmowych. Celem warsztatów było pokazanie i uświadomienie autorom konkursowych produkcji możliwości tworzenia ciekawych filmów bez drogiego i specjalistycznego sprzętu przy wykorzystaniu wyłącznie podstawowej wiedzy i zaangażowania w realizowany temat.

Konkurs o działalności i historii OHP polegał na rozwiązaniu Quizu  składającego się z dwóch części: testu wiedzy OHP oraz krzyżówki z hasłem o patronie OHP.

[espro-slider id=5230]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij