II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP

Aktualności Comments Off 52

W dniu 17.05.2018 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP, w którym wzięli udział reprezentanci CKiW OHP w Tarnowie. W zawodach wzięło udział siedemnaście drużyn reprezentujących województwo małopolskie. Po uroczystym rozpoczęciu turnieju, zapoznano młodzież z obowiązującym regulaminem zawodów, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo.

Komendant Wojewódzki MWK OHP wręczył trzem najlepszym drużynom puchary, medale, oraz nagrody rzeczowe. Uczestniczący w turnieju pokazali bardzo dobry styl i wysoki poziom gry zespołowej. Tego typu zawody sprzyjają w nawiązywaniu dobrych stosunków z innymi, współpracy w grupie, oraz rozwijają poczucie koleżeństwa. Uczą zasady gry fair play, oraz szacunku do przeciwnika. Turniej był doskonałą okazją do poprawienia kondycji, zwinności oraz sprawności organizmu.

[espro-slider id=5449]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij