NAJLEPSI NAGRODZENI

Aktualności Comments Off 290

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie 14 czerwca 2018 r.  odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznych konkursów realizowanych w roku szkolnym 2017/2018.  Wręczenia dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał  Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie – pan Tomasz Stelmach.

Szczególnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie 2017/2018″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW, przyznawała odpowiednią ilość punktów każdemu uczestnikowi. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.
W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobyła Justyna Smoleń. II miejsce zajęła Sylwia Florek, a III miejsce zajęła Gabriela Laskowska. Wyróżniono i nagrodzono także sześciu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Patrycja Kiełbania, Gabriela Kiełbania, Daniel Kolarski, Kamil Śliwa, Marcin Onyszczuk, Kamil Kolarski.. Wśród nagród znalazły się: zestaw do stylizacji paznokci, rolki, torba sportowa, głośniki bezprzewodowe, powerbanki, słodycze.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Sylwa Florek, Patrycja Kiełbania, Gabriela Kiełbania, Justyna Smoleń, Gabriela Laskowska, Jakub Gorczowski i Kamil Śliwa.

Wręczono również nagrody w etapie pierwszym konkursu Absolwent Roku. W kategorii gimnazjum najlepszym okazał się Kamil Łępa a w kategorii szkoła zawodowa Patrycja Kiełbania..

Na zakończenie spotkania pan Dyrektor w ciepłych słowach pogratulował nagrodzonym i wszystkim uczestnikom, którzy pomyślnie kończą rok szkolny 2017/2018 oraz zaprosił wszystkich zebranych na zewnątrz, na piknik sportowo-rekreacyjny. Dobra zabawa trwała przez kilka godzin i została zakończona przy wspólnym stole z kiełbaskami, karkówką, kaszanką z grilla oraz domowym ciastem.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij