Kolejny wspólnie spędzony dzień wymiany polsko – ukraińskiej

Aktualności, Projekty UE Comments Off 111

Rano po rozegraniu gier typu energizery wszyscy obudzili się i przystąpili do pracy nad stworzeniem własnej gry. Mając na uwadze wczorajsze warsztaty dotyczące gier, przystąpili do pracy. Podzieleni na grupy międzynarodowe sumiennie i z pełnym zaangażowaniem pracowali nad stworzeniem gry. Powstało sześć różnych ciekawych pomysłów na grę.

Po południu wyruszyliśmy w podróż po Tarnowie, odwiedzając po drodze najciekawsze miejsca. Były to min. Katedra, Ratusz, Rynek czy Bima. Podczas naszego spaceru po Tarnowie  odwiedzaliśmy także miejsca związane  ze śladami obecności Ukrainy w Tarnowie.

Wieczorem podczas wspólnej ewaluacji, podsumowaliśmy działania które zostały zrealizowane podczas dnia. Każdy z uczestników na skali od 1 do 10 ocenił zadowolenie ze zrealizowanych warsztatów i aktywności. Następnie grupa polska przeprowadziła wieczorek kulturowy, na którym pokazano dwie prezentacje o najciekawszych miastach polski, zabytkach, tradycjach, tańcach i świętach narodowych. Jedna z uczestniczek projektu zaprezentowała taniec rozrywkowy. Na koniec dziewczynom z grupy ukraińskiej wręczono wykonane własnoręcznie upominki.

/http://www.wymianymlodziezy.frse.org.pl/

Projekt został sfinansowany ze środków

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij