Zakończone staże w Tarnowie

Aktualności, Projekty UE, W realizacji Comments Off 93

W dniu 08 października 2018 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie zakończyły się staże zawodowe dla 18 uczestników projektu unijnego „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI”.

Uczestnicy mieli okazję zdobyć doświadczenie i umiejętności zawodowe w kierunkach, które zostały wybrane w ramach kursów zawodowych.  Były to: sprzedawca-magazynier z obsługą wózka widłowego, spawacz metodą TIG 141, kelner-barman z obsługa kasy fiskalnej i profesjonalnym parzeniem kawy, grafik komputerowy. Uczestnikom  w ramach odbywania staży zawodowych u pracodawcy przysługiwało stypendium stażowe stanowiące dodatkowy , wymierny atut dopingujący młodzież znajdująca się w szczególnie złej sytuacji materialnej.

Projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” oprócz staży zawodowych obejmował jeszcze wile różnych zajęć m.in. zajęcia z doradcą zawodowym, zajęcia z psychologiem, kursy języka angielskiego, kursy ECDL, zajęcia z zakresu zapobiegania depresji wśród młodzieży, warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty, warsztaty przygotowujące do usamodzielnienia się.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij