Orientacyjne bieganie w Lanckoronie

Aktualności Comments Off 179

5 października w Lanckoronie odbył się X Bieg na Orientację Uczestników i Kadry OHP pod hasłem „Śladami Konfederatów Barskich”.

W biegu wystartowało 18 drużyn składających się z dwóch uczestników i  opiekuna. Trasa biegu przebiegała  ulicami Lanckorony i liczyła ponad trzy kilometry.  Celem biegu było uczczenie pamięci Konfederatów Barskich. Drużyny startowały w odstępach pięciominutowych. Każda z drużyn musiała obowiązkowo zaliczyć trzy punkty kontrolne oraz rozwiązać kilkanaście różnych zadań, w których sprawdzano min. spostrzegawczość, precyzję jak i wiedzę historyczną. Ostatni etap stanowił kilometrowy bieg do mety w terenie pagórkowatym w czasie, którego należało wykazać się umiejętnością orientacji w terenie, spostrzegawczością oraz dobrą kondycją fizyczną. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowane było przez Rafała Kwaśniaka, Wiktora Golonkę i wychowawcę Artura Obuszko.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij