Turniej strzelecki w CKiW z okazji Jubileuszowej 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Aktualności Comments Off 304

W ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, podobnie jak w ubiegłych latach, w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie zorganizowano turniej strzelecki z broni pneumatycznej „O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.

Do udziału w zawodach, poza drużyną gospodarzy zaproszono trzyosobowe reprezentacje zaprzyjaźnionych szkół regionu tarnowskiego. 25.10.2018 r. dyrektor tarnowskiego Centrum Pan Tomasz Stelmach powitał reprezentacje: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku, Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie, Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie, Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie – Szkoła Branżowa, Zespół Szkół Niepublicznych w Tarnowie – Gimnazjum oraz reprezentację Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.

Uczestnicy zawodów oddawali po trzy strzały próbne, następnie 5 strzałów zaliczanych do punktacji zawodów. Ocena wyników prowadzona była w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsi okazali się:

I miejsce – Piotr Hajduk (z Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie)

II miejsce – Klaudiusz Dobrowolski (z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie )

III miejsce – Maksymilian Pietras (z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu)

Największą liczbę punktów w klasyfikacji drużynowej uzyskała reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie zdobywając tym samym główne trofeum turnieju „Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.  II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna z  Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, a III miejsce drużyna Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. Najlepsi strzelcy zostali uhonorowani złotym, srebrnym i brązowym medalem, zwycięskie drużyny pucharami, a wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodkie upominki.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij