III Przegląd Pieśni Patriotycznej w Skomielnej Białej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Aktualności Comments Off 149

W dniu 27 października 2018r. z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości  uczestniczka  CKiW OHP w Tarnowie, Sylwia Florek wzięła udział w III Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP Województwa Małopolskiego wykonując utwór pt. „PIECHOTA”. Organizatorem przeglądu była  Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-36 Hufiec Pracy w Skomielnej Białej.

W tegorocznym przeglądzie Pieśni Patriotycznej wzięli udział uczestnicy z  Ochotniczych Hufców Pracy z Województwa Małopolskiego jak również spoza.                                                                                                            Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Prezentowane utwory, wystrój sceniczny wprowadziły uczestników w nastrój skupienia i powagi. Celem przeglądu jest wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia przez różnorodne formy artystyczne. Propagowanie wśród młodzieży postaw patriotycznych. Rozwijanie pasji wokalnych oraz umożliwienie prezentacji tych umiejętności.

Naszej uczestniczce tarnowskiego CKiW OHP w Tarnowie serdecznie gratulujemy świetnego występu !!!

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij