SPOTKANIE LIDERÓW W LANCKORONIE

Aktualności Comments Off 178

W dniach 4 – 6 grudnia 2018r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Lanckoronie odbyło się spotkanie Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich Wojewódzkich Komend oraz Centrów Kształcenia i Wychowania tworzący Kapitułę. Z ramienia naszego Centrum w tym spotkaniu wzięli udział: Sylwia Florek – Zastępca Przewodniczącego Rady Młodzieży i wychowawczyni Joanna Poradzisz – opiekun Rady Młodzieży.
Program spotkania był bardzo ciekawy. Młodzież i kadra podczas tych trzech dni wzięła udział w licznych warsztatach (integracyjnych, dyskusyjnych, tematycznych). Spośród swojego grona uczestnicy wybrali przewodniczącego Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP oraz jego zastępcę. Dla młodzieży została zorganizowana wycieczka do Krakowa, Wadowic (zwiedzanie Muzeum – Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II, degustacja słynnych kremówek papieskich). Uczestnicy mieli również możliwość spotkania z ciekawym człowiekiem – Łukaszem Żelechowskim – niewidomym od urodzenia nauczycielem, informatykiem i podróżnikiem oraz podczas warsztatów kulinarnych i plastycznych piekli pierniki i przygotowywali kartki świąteczne na kiermasz dla fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. 05.12.2018 młodzież spotkała się z Komendantem Głównym OHP Bogdanem Ścibutem oraz jego doradcami Beatą Biały i Krzysztofem Sikorą.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij