HONOROWI ZNÓW DOPISALI

HONOROWI ZNÓW DOPISALI

Aktualności Comments Off 123

Dnia 28 lutego 2019 uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie wzięli  udział w kolejnej już akcji organizowanej przez  Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK  który działa przy Starostwie Powiatowym. Tym razem była to już  XXVII edycja  honorowego krwiodawstwa. Hasłem akcji było: „Pomóżmy osobom potrzebującym które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności”.   

Grupa naszych uczestników w składzie:  Justyna , Adam, Dominik, Patryk i Piotrek  oraz wychowawca pan Bogdan bez chwili wahania zgłosili chęć wzięcia udziału w akcji. Wypełnienie ankiety i sama procedura badania i oddania krwi przebiegły dość sprawnie i szybko. Po zakończonej akcji na wszystkich czekał zestaw słodyczy a także pączki z okazji tzw. tłustego czwartku i dodatkowo atrakcyjne nagrody  ufundowane przez Starostwo. Wspomnianymi upominkami   były gadżety tj.  pamiątkowy kubek i breloczek na klucze które sprawiły naszym podopiecznym dużo radości.

Podobna akcja jak zapewnił organizator będzie kontynuowana w czerwcu i wrześniu br. wszyscy nasi podopieczni którzy dzisiaj oddali krew  zobowiązali się że  będą brali udział w kolejnych turach akcji.   

 

 Tekst – B. Sikora

Zdjęcia – D. Zych                                                                             

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij