SPOTKANIE LIDERÓW W RAZDYNIU PODLASKIM

SPOTKANIE LIDERÓW W RAZDYNIU PODLASKIM

Aktualności Comments Off 92

W dniach 25 – 28 marca 2019r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim odbyło się spotkanie Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich Wojewódzkich Komend oraz Centrów Kształcenia i Wychowania tworzący Kapitułę. Z ramienia naszego Centrum w tym spotkaniu wzięli udział: Sylwia Florek – Zastępca Przewodniczącego Rady Młodzieży i wychowawczyni Joanna Poradzisz – opiekun Rady Młodzieży.

Program spotkania był bardzo ciekawy. Młodzież i kadra podczas tych trzech dni wzięła udział w licznych warsztatach (integracyjnych, tematycznych) oraz w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dla młodzieży została zorganizowana wycieczka do Lublina Uczestnicy mieli również możliwość spotkania z ciekawym człowiekiem – panią Ewą Dados (Redaktorką Radia Lublin, pomysłodawczynią akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę). Efektem wspólnych trzydniowych działań była realizacja inicjatywy samorządowej – akcja piszemy listy i tworzymy kartki dla chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij