Kolejny raz Mistrzami !!

Kolejny raz Mistrzami !!

Aktualności Comments Off 92

     Dnia 11.04.2019r. Hufiec Pracy w Gorlicach zorganizował już po raz XXIII halowe wojewódzkie  mistrzostwa w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn z małopolski które zostały podzielone na dwie grupy z których po dwie miały awansować do dalszych rozgrywek.

Po przybyciu zaproszonych gości głównie samorządowców gorlickich uroczyście rozpoczęto zawody.

Chęć rywalizacji i zapał do walki a przede wszystkim wysokie umiejętności piłkarskie doprowadziły  naszą drużynę do wyjścia z grupy na pierwszym miejscu bez straty bramki. Inne drużyny z niedowierzaniem patrzyły jak naszym chłopcom klei się piłka do nogi a także jak potrafią świetnie dryblować i strzelać bramki. Ostatnie dwa mecze były już tylko formalnością, zwycięstwo z Gorlicami i Starym Sączem przypieczętowały naszą wygraną w całym turnieju. Było to już siódme trofeum zdobyte w turnieju gorlickim dla uczestników z Tarnowa.

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów dodatkowo wynagrodziły smak zwycięstwa naszej młodzieży.

 

Tekst – B. Sikora

Zdjęcia – D. Zych

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij