Zapraszamy na kursy w ramach “Ginących zawodów”

Oferta Comments Off 301

Zapraszamy na kursy w ramach „Ginących zawodów”: kowal, kowalstwo artystyczne, renowacja mebli, kołodziej, bednarz, brukarz, kamieniarz, zdun, cukiernik, piekarz wg tradycyjnych receptur, strzecharz, gonciarz, wędliniarz, masarz.

W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku 18-25 lat;

-uczestnicy i absolwenci OHP posiadający wykształcenie w zawodzie pokrewnym

-bezrobotne, poszukujące pracy

– uczące się w wieku 18-25 lat

Kurs obejmuje 96 godzin dydaktycznych, tj. około 12 dni. Po jego zakończeniu uczestnicy przystąpią do egzaminu sprawdzającego nabyte umiejętności, który będzie przeprowadzony przez Izbę Rzemieślników i Przedsiębiorców z Lublina.

Miejscem realizacji całości kursu jest Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy. Uczestnicy mają zapewnione  wyżywienie i noclegi przez cały czas trwania kursu, łącznie z dniami wolnymi od nauki (niedziela). Uczestnicy będą mieli także zapewniony transport (dofinansowanie kosztów dojazdu) z miejsca zamieszkania do ECKiW w Roskoszy i w drodze powrotnej, po zakończeniu kursu.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 014 621-72-35 wew. 122  – Pani Agnieszka Hajduk lub osobiście w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie ul. Mościckiego 27, od poniedziałku do piątku w godz. 7.45-15.45.

Zapraszamy!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij