U  JASNOGÓRSKIEJ  PANI

U JASNOGÓRSKIEJ PANI

Aktualności Comments Off 719

W dniach 05-07 czerwca 2019, odbyła się Ogólnopolska Pielgrzymka Ochotniczych Hufców Pracy na Jasną Górę, w tym roku pod hasłem słów „Praca nie może być traktowana – nigdy i nigdzie – jako towar, bo człowiek nie może dla człowieka być towarem”. Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie reprezentował  zastępca dyrektora Andrzej Maczuga, młodzież w składzie: Sylwia Florek, Gabriela Kiełbania, Angelika Lewandowska , Justyna Smoleń, Marcin Onyszczuk,  oraz wychowawcy: Agata Bartula, Mariusz Haba.

Pielgrzymka rozpoczęła się od  przyjazdu  do Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „ Święta Puszcza” w Olsztynie gdzie uczestniczyliśmy w dwudniowych warsztatach tematycznych pod hasłem „ Chrześcijański etos pracy” .

W czwartkowe popołudnie wzięliśmy udział w wyciecze po Jurze Krakowsko–Częstochowskiej, odwiedziliśmy również LECHOLAND.

W ostatnim dniu pielgrzymki udaliśmy się na Jasną Górę gdzie złożyliśmy kwiaty  pod pomnikiem Jana Pawła II, a następnie w Bazylice Jasnogórskiej uczestniczyliśmy w Mszy Świętej.

Na zakończenie naszego pielgrzymowania uczestniczyliśmy w koncercie zespołu „Muode koty” a później ruszyliśmy w drogę powrotną do tarnowskiego centrum.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij