GRILLOWANIE

GRILLOWANIE

Aktualności Comments Off 163

    Miesiące maj i czerwiec to pierwsze  miesiące w roku gdzie prawie każdy z nas  próbuje swoich sił w grillowaniu.  Stąd też Hufiec Pracy z Limanowej w miejscowości Żmiąca  już po raz czwarty zorganizował zawody w grillowaniu dla naszej młodzieży. Do konkursu  zgłosiło się 17 zespołów dwuosobowych wśród których znalazła się nasza drużyna z Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie. Reprezentantami tegorocznego konkursu zostali  Angelika Błyskal i Jarek Czaja, którzy hobby z grillowania wynieśli z domu rodzinnego. Tam też stawiali swoje pierwsze kroki a rodzice byli ich nauczycielami i sędziami jednocześnie.

     Wymyślona przez uczestników potrawa grillowa składała się z rolowanej piersi kurczaka i kilku plasterków boczku przyozdobionych wykwintnie pokrojoną rzodkiewką, natką pietruszki  i z dodatkiem czerwonej i żółtej papryki. Tak przygotowana potrawa jednak nie zdobyła premiowanego miejsca, ale to nie zniechęciło naszych podopiecznych i tuż po zawodach zapowiedzieli iż w przyszłym roku znów pojadą aby powalczyć o lepsze miejsce.

Tekst i zdjęcia – B. Sikora

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij