NAJLEPSI NAGRODZENI

NAJLEPSI NAGRODZENI

Aktualności Comments Off 620

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie  w czerwcu 2019 r.  odbyło się podsumowanie całorocznych konkursów realizowanych w roku szkolnym 2018/2019.  Wręczenia dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał  Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie – pan Andrzej Mizera –  podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 19.06.2019 r.

Szczególnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie 2018/2019″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW, przyznawała odpowiednią ilość punktów każdemu uczestnikowi. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.
W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobył Daniel Kolarski. II miejsce zajęła Gabriela Laskowska, a III miejsce zajął Kamil Kolarski. Wyróżniono i nagrodzono także siedmiu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Angelika Lewandowska, Sylwia Florek, Kamil Śliwa, Justyna Smoleń, Adam Fecko, Gabriela Kiełbania i Jakub Gorczowski. Wśród nagród znalazły się m.in.: głośnik do MP3, walizka, radioodtwarzacz, powerbank, słuchawki, torba sportowa, zestaw narzędzi.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie w roku szkolnym 2018/2019” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Kamil Śliwa, Jakub Gorczowski, Sylwia Florek, Gabriela Kiełbania, Angelika Lewandowska, Justyna Smoleń, Gabriela Laskowska i Anna Barwacz.

Za szczególne zaangażowanie w działalność Sekcji Strzelectwa Sportowego w CKiW OHP w Tarnowie podziękowania otrzymali: Kamil Świątek, Angelika Błyskal i Jarosław Czaja. Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Powiat Tarnowski (powerbanki, pendrive’y i książki).

Dwóch naszych uczestników szkolenie praktyczne realizuje w Zakładach Mechanicznych w Tarnowie wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Za bardzo dobrą frekwencję oraz wzorową postawę i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków uczestnicy Kamil Śliwa i Jakub Gorczowski, wśród nagród otrzymali: głośniki, pendrive, elektronarzędzia i odtwarzacz MP4.

Do ogólnopolskiego konkursu „Absolwent roku OHP 2019” z ramienia CKiW OHP w Tarnowie nominacje otrzymali: Sylwia Florek (w grupie nauka zawodu), oraz Kamil Kolarski (w grupie gimnazjum). Za zwycięstwo na etapie Centrum uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu fryzjerskiego elektronicznego.

Należy zaznaczyć, że wybór nagród rzeczowych był zgodny z oczekiwaniami wyróżnionych uczestników.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij