Przygotowania do wymiany w ramach programu Erasmus+

Aktualności, Projekty UE, W realizacji Comments Off 192

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP trwają przygotowania młodzieży do międzynarodowej wymiany w ramach  projektu „Folklor na czasie” programu Erasmus+. W projekcie bierze udział 20 młodych osób z Polski i Ukrainy. Projekt, który rozpocznie się już 22 lipca poświęcony będzie folklorowi.

Podczas spotkań przygotowujących do wymiany uczestnicy polskiej grupy rozmawiali na temat wybranych elementów sztuki ludowej regionu, a także kultury, tradycji i potraw Polski. Zostały rozdzielone zadania i obowiązki pomiędzy poszczególnych uczestników. Omówione zostały tematy warsztatów, padły propozycje prezentacji podczas wieczorka kultury polskiej. Stworzona została prezentacja dotycząca wybranych elementów kultury polskiej, świąt, zwyczajów, potraw i tańców. Uczestnicy opracowali też wzór logo projektu i założyli konto na portalu społecznościowym Facebook, na które zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy wymiany.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij