“POTRZEBNA KREW TWOJA TAKŻE”

Aktualności Comments Off 61

Pod tych hasłem Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zorganizował akcję oddawania krwi. Punkt poboru  zorganizowano w sali konferencyjnej, gdzie wyspecjalizowany zespół medyczny ze szpitala im. Św. Łukasza obsługiwał dawców. W bieżącym  roku kalendarzowym już po raz drugi nasi podopieczni z Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie stawili się w w/w starostwie  by oddać honorowo krew i wziąć  udział w tej zaplanowanej akcji.

 Chętnych aby podzielić się  najcenniejszym darem jakim niewątpliwie jest  krew nie brakowało.  Na miejsce poboru zgłosiło się siedmiu chłopców wraz z wychowawcą wszyscy to członkowie  Klubu HDK zorganizowanego przy CKiW Tarnów. Symboliczne słodycze, dyplom czy pamiątkowy kubek z bryloczkiem na klucze nie były zachętą do udziału w akcji ale małym podziękowaniem za udział w akcji ratowania ludzkiego życia.

Tekst i foto: B. Sikora

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij