Biegi na orientację w Lanckoronie

Biegi na orientację w Lanckoronie

Aktualności Comments Off 193

11 października w Lanckoronie odbył się XI Bieg na Orientację Uczestników i Kadry OHP Województwa Małopolskiego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lanckorona.

Trasa biegu przebiegała  ulicami Lanckorony i liczyła ponad trzy kilometry. Punkty kontrolne znajdowały się na boisku szkolnym, na którym uczestnicy biegu musieli wykazać się celnością i precyzją podczas rzutów. Jeden z punktów zlokalizowany był na lanckorońskim Rynku, gdzie zawodnicy musieli ułożyć tangram. Zadanie na kolejnym punkcie zostało przygotowane przez druhów z OSP Lanckorona i polegało na napełnieniu pojemnika wodą za pomocą hydronetki. Miedzy punktami kontrolnymi drużyny wykonywały zadania zgodnie z poleceniami na karcie biegu. Każda z drużyn musiała obowiązkowo zaliczyć trzy punkty kontrolne oraz rozwiązać kilkanaście różnych zadań, w których sprawdzano min. spostrzegawczość, precyzję jak i wiedzę historyczną. Tegoroczna edycję zawodów wygrała drużyna z Lanckorony. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowane było przez Piotra Wajdę, Wojciecha Wajdę i wychowawcę Artura Obuszko.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij