Spotkanie absolwentów tarnowskiego CKiW OHP

Spotkanie absolwentów tarnowskiego CKiW OHP

Absolwenci, Aktualności Comments Off 248

Drugie w tym roku spotkanie Klubu Absolwenta CKiW OHP w Tarnowie odbyło się 16 października. Na spotkanie przybyli absolwenci Centrum, którzy ukończyli edukację w ostatnich latach. Zaproszonych gości przywitała pani Agnieszka Hajduk – opiekun Klubu Absolwenta. Na spotkanie został zaproszony doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dąbrowie Tarnowskiej – pani Beata Wójcik. Przedstawiła aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy, poszukiwane zawody oraz możliwość przekwalifikowania się poprzez udział w kursach zawodowych organizowanych przez CEiPM w Tarnowie.

Absolwenci zostali także poproszeni o wypełnienie ankiety, której zebrane informacje pomagają w funkcjonowaniu systemu badania losów zawodowych absolwentów. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na grilla, na którego przybyli też uczestnicy Centrum aby spotkać się ze swoimi koleżankami i kolegami. Spotkanie było okazją do wspominania  wspólnie spędzonych chwil, przywoływania miłych wspomnień a także odnowienia kontaktów między sobą, dzielenia się swoimi osiągnięciami oraz planami  na przyszłość.

Tekst: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij