IV Przegląd Pieśni Patriotycznej w Skomielnej Białej

IV Przegląd Pieśni Patriotycznej w Skomielnej Białej

Aktualności Comments Off 285

W dniu 26 października 2019r. dziewczyny z Tarnowskiego Centrum Gabriela Myszka i Dominika Działowska pod opieką wych. Urszuli Ujek wzięły udział w IV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP Województwa Małopolskiego wykonując utwór pt. „BIAŁE RÓŻE”. Organizatorem przeglądu była  Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-36 Hufiec Pracy w Skomielnej Białej.

W tegorocznym przeglądzie Pieśni Patriotycznej wzięli udział uczestnicy z  Ochotniczych Hufców Pracy z Województwa Małopolskiego jak również spoza. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Prezentowane utwory, wystrój sceniczny wprowadziły uczestników w nastrój skupienia i powagi. Celem przeglądu jest wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia przez różnorodne formy artystyczne. Propagowanie wśród młodzieży postaw patriotycznych. Rozwijanie pasji wokalnych i umożliwienie prezentacji tych umiejętności jak również pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu.

Naszym wspaniałym wokalistkom serdecznie gratulujemy wspaniałego występu !!!

Autor: tekst i zdjęcia: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij