SPOTKANIE LIDERÓW W TORUNIU

SPOTKANIE LIDERÓW W TORUNIU

Aktualności Comments Off 174

W dniach 20 – 22 listopada 2019 r. w Toruniu odbyło się spotkanie Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich Wojewódzkich Komend oraz Centrów Kształcenia i Wychowania tworzący Kapitułę. Z ramienia naszego Centrum w tym spotkaniu wzięli udział: Wojciech Kamiński – Przewodniczący Rady Młodzieży i wychowawczyni Joanna Poradzisz – opiekun Rady Młodzieży.

Podczas spotkania spośród swojego grona uczestnicy wybrali przewodniczącego Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP oraz jego zastępców. Pod przewodnictwem nowego zarządu uczestnicy wypracowali kolejną inicjatywę do realizacji w swoich jednostkach. Ma być to działanie na rzecz osób ze środowiska lokalnego (np. chorych dzieci czy osób starszych).

Spotkanie liderów to nie tylko wspólna praca ale też wiele atrakcji dla uczestników. Młodzież podczas tych trzech dni miała możliwość zwiedzenia Torunia, wzięła udział w warsztatach pieczenia pierników, spotkała się z ciekawym człowiekiem – Kamilem Czeszel – finalistą programu „Mam Talent”. Młodzież spotkała się  również z Komendantem Głównym OHP Bogdanem Ścibutem.

Tekst i zdjęcia: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij