IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego

IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego

Aktualności Comments Off 207

W minioną sobotę tj. 14 grudnia 2019 roku, odbył się IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego. Nasze Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowały Dominika Działowska, Gabriela Myszka oraz Izabela Golla wykonując kolędę  „Nie było miejsca dla Ciebie”.

Cały przegląd w którym brała udział młodzież z 19 jednostek, był na bardzo wysokim poziomie. Po zakończeniu konkursu wychowawcy, opiekunowie i komendanci wspólnie zaśpiewali kolędę. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz pamiątkę regionalną. Po wręczeniu  nagród oraz statuetek wszyscy zebrani wysłuchali wyróżnionych kolęd.

Podsumowaniem IX Przeglądu Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa  Małopolskiego był występ Zespołu Regionalnego Korpiołki  ze Skomielnej Białej, który wprowadził w nastrój  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Mimo, iż nie udało się zdobyć miejsca na podium, to występ naszych uczestników przyczynił się do kultywowania tradycji śpiewania kolęd przez młodzież z OHP. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu   i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij