ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Aktualności Comments Off 123

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim. To czas pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci.

Żeby przybliżyć świąteczną atmosferę i wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój, uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie spotykali się w listopadowe i grudniowe wieczory i wspólnie wykonywali świąteczne ozdoby. Efektem naszej wspólnej pracy były w tym Szopki Bożonarodzeniowe. Wystarczy kawałek drewna, trochę kolorowego filcu, klej i można wyczarować proste, ale piękne szopki.

Wspólne zajęcia były wspaniałą zabawą, a także dobrą okazją do przypomnienia sobie pięknych tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych.

W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Tekst i zdjęcia: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij