Realizacja zagranicznych staży zawodowych w CKiW OHP w Tarnowie

Realizacja zagranicznych staży zawodowych w CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 69

Bardzo miło nam ogłosić, że wniosek projektu „ Praktycznie po sukces” złożonego w ramach akcji 1. Mobilność uczniów i kadry, sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ został zatwierdzony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Realizacja projektu rozpocznie się 1 września 2020 roku a zakończy 31 sierpnia 2021 roku. Weźmie w nim  udział 16 uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ślusarz, fryzjer, cukiernik i kucharz. Projekt zakłada 4 tygodniowe praktyki u pracodawców w Niemczech, co umożliwi uczniom sprawdzenie wiedzy teoretycznej w praktyce, w zagranicznych warunkach pracy. Planowane mobilności będą wspierać uczestników projektu w zakresie nabywania kompetencji zawodowych, językowych i społecznych.

Wyjazd zagraniczny to szansa na przełamanie bariery językowej, doskonalenia znajomości języka niemieckiego zawodowego, poznanie kultury i historii innego kraju, zwiększenie otwartości i tolerancji na różnorodność kultur i obyczajów.

Wartość projektu to 43.282,00 EUR

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij