Bieg na orientacje w Lanckoronie

Bieg na orientacje w Lanckoronie

Aktualności Comments Off 162

1 października w Lanckoronie odbył się XII Bieg na Orientację Uczestników i Kadry OHP Województwa Małopolskiego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lanckorona.

Trasa biegu przebiegała  ulicami Lanckorony. Zadanie na  pierwszym punkcie kontrolnym przygotowane przez Ochotniczą Straż Pożarną Lanckorona polegało na napełnieniu pojemnika wodą za pomocą hydronetki. Następnie należało podbiec pod górę do kolejnego punktu kontrolnego znajdującego się na Rynku. Tu sprawdzono umiejętność wyszukiwania na mapie, zawodnicy musieli też ułożyć tangram na czas. Trzeci punkt znajdował się na boisku Orlika, gdzie uczestnicy biegu wykazali się celnością i precyzją podczas rzutów do kosza i strzelaniem do bramki. Zakończenie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie, gdzie kierownik miejscowego Ośrodka Szkolenia i Wychowania wręczyła uczestnikom biegu puchary oraz pamiątkowe medale ufundowane przez Wójta Gminy Lanckorona, a także nagrody od Wojewódzkiego Komendanta OHP. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowane było przez Kamila Kolarskiego, Mateusza Piórkowskiego i wychowawcę Artura Obuszko.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij