Zielony internat

Zielony internat

Aktualności Comments Off 256

Członkowie „Kółka z Klimatem” działającego przy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie upiększali internat sadząc kwiaty i wrzosy, które otrzymali za udział w akcji organizowanej przez jeden z tarnowskich supermarketów. W zamian za zużyte baterie sklep przekazał sadzonki wrzosów, którymi młodzież z radością obsadziła i upiększyła internat a  także teren na zewnątrz obiektu. Opiekun koła przygotowała sadzonki kwiatów doniczkowych, które później członkowie Kółka sadzili do dekoracyjnych donic, dodając do swojego otoczenia kolejne zielone akcenty. Kwiaty te oprócz walorów dekoracyjnych przyczyniają się do filtrowania powietrza poprzez pobieranie przez liście CO2.

Mamy nadzieję, że te piękne kwiaty będą ozdobą internatu przez wiele kolejnych miesięcy a może nawet lat.

Kółko z klimatem nawiązało współpracę z Nadleśnictwem Gromnik i z przyjemnością będziemy informować o dalszych  ekologicznych akcjach jakie będziemy wspólnie podejmować.

Tekst i zdjęcia: Agata Bartula

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij