V Przegląd Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP

V Przegląd Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP

Aktualności Comments Off 183

W związku z nasileniem rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 Małopolska Wojewódzka Komenda OHP podjęła decyzję o zmianie formuły konkursu. Konkurs przeprowadzony będzie całościowo w trybie online w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Tarnowskie Centrum reprezentowała uczestniczka Izabela Golla wykonując utwór „Biały krzyż”. Nagranie z wykonanym utworem zostanie zamieszczone na kanale Youtube, na potrzeby konkursu.

  Organizatorem przeglądu jest Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-36 Hufiec Pracy w Skomielnej Białej. Głównym celem przeglądu jest wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia przez różnorodne formy artystyczne. Propagowanie wśród młodzieży postaw patriotycznych. Rozwijanie umiejętności i pasji wokalnych inspirowanych historią i sztuką oraz umożliwienie prezentacji tych umiejętności. Pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu.

Naszej uczestniczce serdecznie gratulujemy zaangażowania, wspaniałego występu oraz dalszych pasji wokalnych.

Opracowała: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij