X Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego

X Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego

Aktualności Comments Off 163

W związku z sytuacją epidemiologiczną Małopolska Wojewódzka Komenda OHP utrzymała przeprowadzenie konkursu w wersji online. Konkurs przeprowadzony będzie całościowo w trybie online w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Tarnowskie Centrum reprezentował zespół wokalny „Diamentowe śnieżynki” w składzie Izabela Golla oraz Gabriela Zielińska wykonując jedną z najmłodszych kolęd „Uciekali”.  Nagranie z wykonanym utworem zostanie zamieszczone na kanale Youtube, na potrzeby konkursu.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczestników OHP – amatorów. W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły.

Celem Przeglądu jest propagowanie wartości chrześcijańskich, kultywowanie tradycji polskiej oraz promocja talentów wokalnych i wokalno-instrumentalnych uczestników OHP.

Nasze Tarnowskie „Śnieżynki”  wprowadziły już nastrój  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie gratulujemy zaangażowania oraz wspaniałego występu, życząc dalszych sukcesów wokalnych.

Opracowała: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij