Wyniki konkursu plastycznego na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom

Wyniki konkursu plastycznego na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom

Aktualności Comments Off 201

Kiedy opiekunowie Kolorowego Kółka zorganizowali konkurs plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową młodzież chętnie wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Konkurs był adresowany do wszystkich uczestników mieszkających w internacie. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie 1 pracę. Na konkurs wpłynęło 6 prac, młodzież za pomocą różnych technik ozdabiała kartki świąteczne. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy ocenie prac ponieważ wszystkie prace były piękne i wyjątkowe.

Przedstawiamy autorów następujących prac:

I miejsce – Gabriela Łabuz

II miejsce – Klaudia Staniszewska

III miejsce – Daniel Kolarski

Wyróżnienie: Angelika Lewandowska

Dziękujemy również za udział w konkursie uczestnikom: Dominice Działowskiej i Jakubowi Gorczowskiemu.

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziano następujące nagrody: I miejsce tablet oraz zestaw kredek, pamiątkowy dyplom i słodycze. II miejsce szkicownik z zestawem węgla kreślarskiego oraz przyborami do malowania i szkicowania, pamiątkowy dyplom i słodycze. III miejsce zestaw do malowania, pamiątkowy dyplom i słodycze, Wyróżnione miejsce: zestaw kredek oraz dyplom i słodycze. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i słodycze.

Nagrody naszym laureatom wręczył Kierownik Internatu Pan Marek Słowik.

Wszystkie prace naszych uczestników można obejrzeć na wystawie w Internacie. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom ale także Wszystkim Naszym Uczestnikom zaangażowanym w udział w konkursie.

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Nasza młodzież przedstawiła, że najpiękniejsze kartki to te wykonane własnoręcznie z życzeniami płynącymi prosto z serca. 

Opiekunowie Kolorowego Kółka: Katarzyna Krzyżak, Urszula Ujek

Opracowała: Katarzyna Krzyżak

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij