14 lutego – „Love is in the air”

14 lutego – „Love is in the air”

Aktualności Comments Off 68

„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy…”

Uczestnicy tarnowskiego CKiW za nic jednak mają te słowa Mickiewicza! Zdecydowanie bardziej wolą kochać! A o swoich uczuciach mieli okazję powiedzieć podczas Walentynek.

Z inicjatywy Rady Młodzieży uruchomiono w lutym specjalną „Pocztę Walentynkową”. Chociaż św. Walenty jest patronem zakochanych, to w Tarnowie zakres jego działalności został rozszerzony; uczestnicy pisali nie tylko do osób, które im się podobają, czy do których czują sympatię, ale również do osób, które lubią, którym chcą powiedzieć coś miłego lub przekazać życzenia. Swoje „Walentynki” można było wrzucać do specjalnie przygotowanej czerwonej skrzynki, która stała przed wejściem na świetlicę.

Aby wprowadzić nastrój walentynkowy młodzież w ramach zajęć „Kolorowego Kółka” ozdobiła internat dekoracją z serduszek a także przygotowała piękne kartki walentynkowe dla mieszkańców internatu.

14 lutego wieczorem uroczyście otwarto „Pocztę Walentynkową” i kartki ze skrzynki zostały przekazane adresatom. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na piękną walentynkę oraz lizaka w kształcie serca. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a miłosne kartki wywołały mnóstwo pozytywnych emocji.

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia miłości i powodzenia 🙂

Opracowanie: Joanna Poradzisz i Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij