Wielkanoc w Tarnowie

Wielkanoc w Tarnowie

Aktualności Comments Off 69

Z okazji Świąt Wielkanocnych młodzież internatu CKiW OHP w Tarnowie postanowiła przygotować niespodziankę dla pracowników placówki – wielkanocne ozdoby.

Uczestnicy popołudniami podczas zajęć „Kolorowego kółka” ozdabiali kurki wycięte ze sklejki, a przedstawiciele Rady Młodzieży wykonywali wielkanocne pisanki. Młodzież zadbała także o to, żeby świątecznie przyozdobić internat.

Żeby wykonać taką pisankę potrzebne jest styropianowe jajko, trochę kleju i sznurek jutowy. Smarujemy jajko klejem, następnie owijamy je sznurkiem i po wyschnięciu  ozdabiamy tasiemkami, koralikami, wstążeczkami.

Wspólna praca nad przygotowaniem ozdób świątecznych była nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do poznania i utrwalenia wielkanocnych tradycji.
W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży złożyli wszystkim pracownikom Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie życzenia i wręczyli wykonane przez siebie ozdoby.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych życzymy wszystkim wielu radosnych i miłych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Niech nadchodzące dni będą okresem spokoju, ciepła i zasłużonego wypoczynku.

Wesołego Alleluja, smacznego jajka a w poniedziałkowy poranek mokrego dyngusa.

Opracowanie: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij