Wyniki konkursu plastycznego na NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom

Wyniki konkursu plastycznego na NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom

Aktualności Comments Off 153

Kiedy opiekun  Kolorowego Kółka zorganizował konkurs plastyczny na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną młodzież chętnie wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Konkurs był adresowany do wszystkich uczestników mieszkających w internacie. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie 1 pracę. Na konkurs wpłynęło 6 prac, młodzież za pomocą różnych technik ozdabiała pisanki z masy solnej. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy ocenie prac ponieważ wszystkie prace były piękne i wyjątkowe.

Przedstawiamy autorów następujących prac:

I miejsce – DOMINIKA DZIAŁOWSKA

II miejsce –  AMELIA BOGACZ

III miejsce – GABRIELA ŁABUZ

Wyróżnienie: KLAUDIA STANISZEWSKA

Dziękujemy również za udział w konkursie uczestnikom: AMELII CYGAN I JAKUBOWI GORCZOWSKIEMU

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziano następujące nagrody: I miejsce szkicownik z zestawem kredek z temperówką i zestaw długopisów żelowych, pamiątkowy dyplom i koszyczek ze słodyczami. II miejsce notes do szkicowania z zestawem kredek z temperówką i zestaw długopisów żelowych, pamiątkowy dyplom i koszyczek ze słodyczami. III miejsce plenerowy szkicownik zestaw kredek do malowania z temperówką i zestaw długopisów żelowych, pamiątkowy dyplom i  koszyczek ze słodyczami. Wyróżnione miejsce: blok do szkicowania z zestawem ołówków szkicowych z temperówką oraz dyplom i  koszyczek ze słodyczami. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i słodycze.

Nagrody naszym laureatom wręczył Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania  OHP  w Tarnowie Pan Grzegorz Krupa.

Wszystkie prace naszych uczestników można obejrzeć na wystawie w Internacie. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom a także Wszystkim Naszym Uczestnikom zaangażowanym w udział w konkursie.

Ze Świętami Wielkanocnymi związanych jest wiele pięknych tradycji. Jedną z nich jest malowanie i ozdabianie  jajek. Nasza młodzież udowodniła, że najpiękniejsze pisanki to te malowane własnoręcznie.

Opiekun Kolorowego Kółka: Urszula Ujek

Opracowała: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij