Spotkanie Klubu Absolwenta

Spotkanie Klubu Absolwenta

Absolwenci, Aktualności Comments Off 194

12.05.2021 r. zostało zorganizowane spotkanie Klubu Absolwenta. Młodzi ludzie przyszli na spotkanie aby w miłej atmosferze powspominać czasy z okresu pobytu w tarnowskim CKiW OHP a także spotkać się z kadrą, koleżankami i kolegami. Z radością i sentymentem mówili o wydarzeniach z okresu pobytu w Centrum, które przywołują wyłącznie miłe wspomnienia.

Podczas swobodnych rozmów chętnie opowiadali o swojej obecnej sytuacji zawodowej i prywatnej. Nie zabrakło również rozmów o planach i oczekiwaniach co do przyszłości. Poruszono także temat sytuacji epidemiologicznej w kraju, która wpływa na życie codzienne oraz możliwość zatrudnienia. Przybyłych Absolwentów przywitała p. Agnieszka Hajduk, która jest opiekunem Klubu. Obecny był także p.o. dyrektora p. Grzegorz Krupa oraz kierownik internatu p. Marek Słowik. 

Dla absolwentów został przygotowany poczęstunek, a na zakończenie otrzymali słodki upominek. Absolwenci zostali także poproszeni o wypełnienie ankiety, której zebrane informacje pomagają w funkcjonowaniu systemu badania losów zawodowych absolwentów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Absolwenta.

Opracowanie: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij