Szkolenie dla nauczycieli w ramach RPI

Szkolenie dla nauczycieli w ramach RPI

Aktualności, Projekty UE Comments Off 65

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie jako Regionalny Punkt Informacyjny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w dniu 27 maja zorganizowało szkolenie dla nauczycieli jednej z tarnowskich szkół średnich.

Na warsztatach „Dołącz do eTwinning” uczestnicy dowiedzieli się czym jest eTwinning i jakie daje możliwości współpracy z pedagogami z innych krajów europejskich oraz jakie są korzyści dla szkoły i uczniów. Poznali przykłady dobrych praktyk w realizacji projektów. Przedstawiona została synergia programów Erasmus+ i eTwinning a także możliwości doskonalenia zawodowego. Część szkolenia poświęcono omówieniu rejestracji i logowaniu  w programie, wyszukiwaniu kontaktów, wysyłaniu wiadomości, obserwowaniu, dodawaniu kontaktów i akceptowaniu zaproszeń. Szkolenie prowadziła ambasadorka programu eTwinning pani Agata Reichert – Zaczek.

Opracowanie: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij