Gratulacje, nagrody, piknik w tarnowskim CKiW OHP

Gratulacje, nagrody, piknik w tarnowskim CKiW OHP

Aktualności Comments Off 186

17 czerwca 2021 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch całorocznych konkursów organizowanych dla uczestników Centrum. Wręczenia nagród dokonał  p.o. Z-cy Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie –  Pan Grzegorz Krupa.

Szczególnym całorocznym zaangażowanie w wypełnianie obowiązków ucznia i pracownika młodocianego, jak również wysiłku w działalność fakultatywną, musieli się wykazać uczestnicy nagrodzeni w konkursie „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie za rok szkolny 2020/2021″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży, przyznawała uczestnikom odpowiednią ilość punktów. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.
W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobył Kamil Kolarski.,II miejsce zajęła Klaudia Staniszewska, a III miejsce zajął Daniel Kolarski. Wyróżniono i nagrodzono także sześciu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Gabrielę Łabuz, Jakuba Gorczowskiego, Kamila Śliwę, Dominikę Działowską, Oskara Jagodę i Natalię Nędza. W uzgodnieniu z nagradzanymi uczestnikami wśród nagród znalazły się: elektronarzędzie, produkty i akcesoria kosmetyczne, słuchawki, smartband.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Tomasz Pawlus, Kamil  Kolarski, Daniel Kolarski, Kamil Śliwa, Jakub Gorczowski.

Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor w ciepłych słowach pogratulował wyróżnionej młodzieży i zaprosił wszystkich na zewnątrz, na piknik sportowo – rekreacyjny. Dobra zabawa trwała przez kilka godzin i została zakończona przy wspólnym stole z kiełbaskami i karkówką z grilla.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij