Dni Otwarte Funduszy Europejskich w tarnowskim CKiW OHP

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w tarnowskim CKiW OHP

Aktualności, Projekty UE Comments Off 94

Dni Otwarte Funduszy Europejskich ( DOFE) to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie także włączyło się w obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 17 września dla uczestników zorganizowane zostało spotkanie, na którym pani Agnieszka Hajduk przedstawiła prezentację multimedialną dotyczącą realizowanych projektów ze środków Unii Europejskiej. Podczas spotkania doradca zawodowy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnowie, pani Katarzyna Chrzanowska przedstawiła aktualne trendy krajowego i europejskiego rynku pracy, oczekiwania pracodawców oraz cechy idealnego kandydata do pracy. Omówiła również zasady poprawnego konstruowania dokumentów aplikacyjnych oraz poinformowała o możliwościach skorzystania z sieci EURES. Obchody Dni Otwartych zakończyły się wspólnym poczęstunkiem.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Opracowanie: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij