Jesienna Wycieczka po Pogórzu Ciężkowicko-Rożnowskim

Jesienna Wycieczka po Pogórzu Ciężkowicko-Rożnowskim

Aktualności Comments Off 62

W dniu 20 października 2021 r. uczestnicy Centrum Kształcenia I Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie wraz z opiekunami, wzięli udział w autokarowej wycieczce po Pogórzu Ciężkowicko-Rożnowskim. Na samym początku zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach, a następnie odbyli pieszy spacer szlakiem turystycznym prowadzącym przez tzw. Skamieniałe Miasto, podziwiając krajobrazy okolicy przybranej w jesienne kolory. Następnie autokarem udali się na obiad do „Pensjonatu Stalownik” nad Jeziorem Rożnowskim. Po obiedzie popłynęli statkiem wycieczkowym do Rożnowa, wysiadając w celu zwiedzenia zapory z tarasu widokowego. Zwieńczeniem programu było posilenie się gorącymi kiełbaskami wspólnie  przygotowanymi na ogniskowym grillu.

Wspaniała pogoda, uśmiechnięte twarze, umiejętność zachowania się w takich miejscach oraz właściwie dobrany program sprawiły, że ta wycieczka na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Autor: Ryszard Zyzak

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij