Regionalny Punkt Informacyjny

Regionalny Punkt Informacyjny

Aktualności Comments Off 35

Miło nam poinformować że Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie wygrało konkurs na Regionalny Punkt Informacyjny na rok 2021-2022, ogłoszony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie będzie pełniło funkcję Regionalnego Punktu Informacyjnego dla województwa małopolskiego.

Regionalne Punkty Informacyjne to jednostki, których celem jest docieranie z informacją
o edukacyjnych programach unijnych we wszystkie regiony Polski, które do tej pory nie korzystały z   programów  takich jak Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, PO WER (Ponadnarodowa Mobilność Uczniów, Projekt Szansa), program Edukacja, eTwinning.

Działalność Regionalnych Punktów Informacyjnych kierowana jest do wszystkich zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów edukacyjnych, w szczególności do przedstawicieli instytucji oświatowych, nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych/ edukacyjnych, kadry placówek edukacyjnych, przedstawicieli organów prowadzących, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli uczelni wyższych, fundacji, bibliotek, domów kultury (lub instytucji zajmujących się niezawodową edukacją dorosłych),, instytucji zajmujących się niezawodowa edukacja dorosłych, przedstawicieli rzemiosła, przedsiębiorców, organizacji branżowych i partnerów społecznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Hajduk – Koordynator Punktu

Telefon 14 621 72 35 wew. 103, e-mail: a.hajduk@ckiw-tarnow.ohp.pl

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij