Zapraszamy na IX edycję Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego

Zapraszamy na IX edycję Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego

Aktualności Comments Off 35

13 stycznia 2022 roku odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego, w formule online.

Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Celem wydarzenia będzie promocja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz innych programów i inicjatyw edukacyjnych koordynowanych przez Narodową Agencję wraz z prezentacją oferty. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności  m.in. nauczycieli, pracowników uczelni, osób pracujących z młodzieżą oraz zajmujących się kształceniem dorosłych.

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie daje program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.
Na koniec przedstawieni zostaną laureaci tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

Rejestracja na wydarzenie oraz program na stronie www.frse.org.pl/odi-2022

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij