14 LUTY

14 LUTY

Aktualności Comments Off 42

„Kochać drugiego człowieka oznacza wielką pracę nad sobą.”

/ ks. Jan Twardowski/

Z inicjatywy Rady Młodzieży uruchomiono w lutym specjalną „Pocztę Walentynkową”. Chociaż św. Walenty jest patronem zakochanych, to w Tarnowie zakres jego działalności został rozszerzony; uczestnicy pisali nie tylko do osób, które im się podobają, czy do których czują sympatię, ale również do osób, które lubią, którym chcą powiedzieć coś miłego lub przekazać życzenia. Swoje „Walentynki” można było wrzucać do specjalnie przygotowanej czerwonej skrzynki, która stała przed wejściem na świetlicę. Przedstawiciele Rady Młodzieży przygotowali również dla swoich kolegów słodkie niepsodzianki.

Aby wprowadzić nastrój walentynkowy młodzież w ramach zajęć „Kolorowego Kółka” ozdobiła internat dekoracją z serduszek a także przygotowała piękne kartki walentynkowe dla mieszkańców internatu.

14 lutego uroczyście otwarto „Pocztę Walentynkową” i kartki ze skrzynki zostały przekazane adresatom. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na piękną walentynkę oraz lizaka w kształcie serca.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a miłosne kartki wywołały mnóstwo pozytywnych emocji.

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia miłości i powodzenia 🙂

Tekst i zdjęcia: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij